PowerWalker VFI 10000 AT — zasilacz awaryjny o ogromnej mocy znamionowej

PowerWalker VFI AT to seria popularnych UPS-ów on-line z technologią podwójnej konwersji. Jej najciekawszym reprezentantem jest czołowy model o mocy znamionowej 10000 VA.

Zasilacz awaryjny PowerWalker VFI 10000 AT to produkt typu Tower cechujący się jednofazową pracą w trybie on-line. Model ten wyróżnia się mocą znamionową na poziomie 10000 VA / 9000 W i współczynnikiem mocy wyjściowej równym 0,9. Warta uwagi jest również wysoka sprawność wynosząca od 91 do 93% (w zależności od wybranego trybu pracy).

Omawiany UPS został wyposażony w technologię podwójnej konwersji i odznacza się szerokimi zakresami napięć wejściowych i obsługiwanych częstotliwości. Całość cechuje się także czystą falą sinusoidalną na wyjściu, funkcją EPO (awaryjne wyłączanie zasilania) oraz funkcją ROO (zdalne włączanie/wyłączanie). Użytkownik powinien być zatem spokojny o odpowiednie wsparcie dla generatora (AC) i liniową pracę nawet w niestabilnych sieciach.

PowerWalker VFI 10000 AT posiada m.in. slot dla zewnętrznych akumulatorów (EBM) oraz konfigurowalną ładowarkę, inteligentne gniazdo dla kart komunikacyjnych, a także wbudowany przełącznik obejścia serwisowego (MBS). Zasilacz ma wymiary 412 x 196 x 702 mm. Jak deklaruje producent, mimo profesjonalnego zastosowania urządzenie ma być łatwe w obsłudze.

Zasilacz PowerWalker VFI 10000 AT jest dostępny w polskich sklepach, a jego sugerowana cena została ustalona na poziomie 8459 zł.

Dane techniczne urządzenia są dostępne tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top